Flokser Kimya Ailem Platformu

Flokser Kimya bünyesinde ailelerimizi de organizasyonumuzun ayrılmaz bir parçası olarak görüyor, onlarla birlikte büyük bir ekip olduğumuza inanıyoruz. Bu felsefenin bir yansıması olarak da, kuruluşumuzun vizyonuna ve ana iş hedeflerine hizmet eden insan kaynakları politikamız içerisinde “Ailelerimiz” başlığını ayrıca ele alıyoruz.

Bu kapsamda çalışan mutluluğunun ve bağlılığının üst seviyelere taşınması için hem İnsan Kaynakları hemde Kurum Psikoloğu ile çalışmalar yapmaktayız, şirket içinde sürekli iletişimin canlı tutulması için , iş-özel yaşam dengesinin desteklenmesi, çalışanlarımızın ve ailelerinin birbirini tanıması ve çalışan ailelerinin kişisel ve sosyal gelişimine katkı sağlanması amaçlarıyla İnsan Kaynakları Politikamızla da uyumlu bir şekilde çalışanlar ve ailelerini de kapsayacak bir proje olarak Flokser Kimya Ailem Platformunu hayata geçirdik.

  • Çalışanlarımızın çocuklarıyla ve eşlerinin aile içi iletişim, anne-baba olmak, çocuk gelişimi ve psikolojisi konularında farkındalıklarını arttırmak amacıyla Kurum Psikoloğumuz ile ” Çocukla ilgili Karşılaşılaşılan Problemlere Yanıtlar”, ” Babanın Çocuk Gelişimine Etkisi”, ” Etkili Ebeveynlik” , ” Çalışanlardan Gelen Sorulara Yanıtlar”, ” Evlilik Zor İş” ve  “Aile İçi İletişim” eğitimleri” düzenleyerek çalışanlarımıza kişisel gelişim eğitimleri sunmaktayız.
  • Flokser Kimya Ailem Platformu ile Çalışanlarımız ve aileleri ile iletişimimizi arttırmak için ailelerin katılımı ile ” Burs Şenliği ”, ” 23 Nisan Etkinliği” gibi şirket içi uygulamalar ile çalışan ailelerinin katkısı ile organizasyonlar düzenlemekteyiz.
  • Aramıza yeni katılan minik aile üyelerimizin ilk günlerinde ihtiyaç duyacakları temel bakım ürünlerini “Doğum Hediye Seti” hediyemiz ile doğum yapan çalışanlarımızın ve eşlerinin yanında olmaya devam ediyoruz.
4-1
4-2