Şirket İçi Etkinliklerimiz

Kurban bayramını kutladık.

Ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bu bayram bir kez daha yaşayarak görmüş olduk. Yönetimden üretime, tüm birimlerin katıldığı Flokser Geleneksel Bayramlaşma Törenini 15.08.2018’de gerçekleştirdik.

Her bayram olduğu gibi bu bayramda geleneksel bayramlaşma törenimizi kaplama hattında gerçekleştirerek hem bayramı hem de birlik ve beraberliğimizi kutladık.

Kurban Bayramınız kutlu olsun.

23 Nisan;

Dünya’da kutlanan tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hep birlikte kutlayarak güzel bir aile olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere miras niteliğinde bıraktığı en güzel hediye olan çocuk bayramımızı, çocuklarımızla bir araya gelerek eğlendik. Çalışma arkadaşlarımıza ve çocuklarımıza eğlenceli ve değerli bir anı bırakmaktan mutluluk duyuyoruz.

Burs şenliği;

Tüm çalışma arkadaşlarımızın okuyan çocukları için her yıl burs şenliği düzenliyoruz. Eğitimlerine destek sağladığımız çocuklarımızın parlak bir geleceğe sahip olacaklarından hiç kuşkumuz yok. Tüm çocuklarımıza başarılı dolu bir yıl diliyoruz.

Liderlik Zirvesi;

Metin; Gelenekselleştirerek her yıl yapmayı planladığımız Flokser Ekip Liderliği Zirvesi programı ile ustabaşından genel müdürlerimize kadar 200 kişilik yönetici kadromuzla ekip olma ve ekip liderliği gelişimi için bir araya geldik.

Bir cevap yazın